HARMONOGRAM

Bude zde umístěn přesný postup a popis akcí při Selekci. Taktéž se zde bude nacházet bodování dívek a přehled vypadlých.
REGISTRACE OTEVŘENÉ NA PŘÍŠTÍ ROČNÍK!
 
Chce-li se vaše postava dívka ve věku od 17 do 21 le přihlásit do tohoto ročníku Selekce a bojovat v mediální šou o korunu a srdce prince, klikněte ZDE
Možnost posílání přihlášek do xy - UZAVŘENO!
 

PLÁNOVANÝ ZAČÁTEK: zima 2017

 
 
 
 
 
 
 

Bodování dívek:

JMÉNO

 

 

 

 

 

 

Počet schůzek s princem:            
Body z her v kraji:
           
Rozhovor po salónu:            
Focení po salónu:            
Účast u učení:            
První rozhovor s princem:            
Příprava akce:            
Rozhovor před kamerami:            
Návštěva rodiny:            
Dojem na vážené hosty:            
Focení do Ankety:            
Výsledek Ankety:            
Souzení:            
Účast u natáčení správ:            
Kostýmy:
           
Body přidělené princem:            
Odebrané:            
CELKOVĚ:            
STAV:            


Vyloučena  /  Soutěžící  /  Vítěz

JMÉNO

 

           
Počet schůzek s princem:              
Body z her v kraji:              
Rozhovor po salónu:              
Focení po salónu:              
Účast u učení:              
První rozhovor s princem:              
Příprava akce:              
Rozhovor před kamerami:              
Návštěva rodiny:              
Dojem na vážené hosty:              
Focení do Ankety:              
Výsledek Ankety:              
Souzení:              
Účast u natáčení správ:              
Kostýmy:              
Body přidělené princem:              
Odebrané:              
CELKOVĚ:              
STAV:              
               

 

 

Přidělení stylistů:

(Na první den jsou šaty všeobecně zaobstarány)

 

STYLISTA                                                DÁMA

 x

x

x

x

 x

NPC STYLISTÉ PRO ZBYTEK DAM

 

 

 

Rozdělení dam v letadlech:

Letadlo č.1 :  

Letadlo č.2 :

Letadlo č.3 :  

Letadlo č.4 :

 

 

 

Předběžné:

PŘIHLÁŠKY A VÝBĚR DO SELEKCE

Do té doby, než to začne, můžete všichni hrát v kraji a mezi svými. Poté, co bude čas na přihlášky nám hráči napíšou na email jestli jejich postava možnost přihlášení do Selekce využila (nenapíšete - nevyužila). Mezitím mohou nevybraní hrát stále v krajích. Když jste vybrání do Selekce, vaše služka si vás druhý den převezme, vše s vámi sepíše a poveze vás na letiště. (Jaká dáma letí s jakou v letadle, to určujeme my)

Přihlášky do Selekce se posílají týden až dva a více, pak je posílání ukončeno a vybírá se, která z dam postoupí a která zůstane žít doma. (Vybíráme my admini a podle princových přáních). Že jste vybraný/á se dozvíte v určený večer, když budete z pohodlí domova sledovat správy v televizi týkající se Selekce - to zaobstará vypravěč.

Jsem vybrán/a, co dál:
Poté, co jste vybráni, jste ještě 2 dny doma, než se přesunete do letadla kde strávíte celý den. V letadle se se stylisty můžete dohodnout na kostýmech a dělat vše proto, abyste v naších očích stoupli nebo měli více bodů.

Selekce - přijedete do paláce a šupajdíte do Salónu, kde se o vás postarají stylisté. Po té se přesunete na krátký rozhovor (obodován) a na focení kde vaše postava může popisovat své pózy a mimiku tváře. Na otázky máte čas na NonRPGchatu. Hlavní prostor na otázky bude v den, kdy budou účastnice Selekce v letadle.
Poté se hraje v paláci, kdy máte schůzky s princem, na které vás zve, různé úkoly či akce, mezi kterými občasně někdo ze Selekce vypadne (jde o body, ale i princ dává body takže to záleží i na něm). Po výběru princezny bude slavnost na kterou se může dostavit rodina či bývalé účastnice Selekce a spousta jiných vybraných lidí. Poté, v libovolném čase který určí princ, bude svatba a odjezd na líbánky (o jejichž přípravu si princ musí zažádat).

 

-NEPŘÍTOMNOST

Během Selekce se může stát, že vám čas nebude v reálném světě vyhovovat. Jsme rádi, pokud se předem omluvíte a my tak na vás nemusíme čekat, ale pokud se neukážete, není to nutně důvod abychom vás vyhodili. Je povinné si v Selekci odbýt rozhovor s princem při snídani, pokud ho máte, více méně zbytek dnů už jen sbíráte body a ukazujete svou aktivitu, budoucí královna by totiž na RPG a ve hře aktivní být měla. Pokud rozhovor s princem po snídani ale nemáte, bohužel se vám uzavřela vrata k výhře, není možné Selekci vyhrát. Pamatujte na to, že nejdříve vypadávají dívky které se nesnaží, při nejhorším se ani neobjeví. Ty aktivní se udrží déle.

 

HARMONOGRAM

Bude zveřejnění vždy cca. měsíc před začátkem Selekce, kdy je napsáno že byl dopis rozeslán. V tom případě můžete hrát tak, že vám dopis přišel a podobně. V Harmonogramu bude vždy napsáno, kdy se co koná. Kdy je uzavírka přihlašování, kdy bude přenos z výběru Selekce kdy se dozvíte kdo byl vybrán, kdy bude cesta i kdy příjde váš sluha, kdy se uskuteční příprava v salónu, focení a rozhovor. Kdy bude čas na učení, kdy s každou poprvé promluví princ a kdy se budou konat další sekce. (Rande s princem je subjektivní, jedna soutěžící jich může mít třeba pět a ta druhá pořád může čekat na první, i když ji princ nikdy nepozve - samozřejmě by ale mohl přijít o možnost vás poznat, proto s každou povinně mluví při snídaních)

 

BODOVÁNÍ

Do paláce přijede každá účastnice s 35b na výhru (plus body, které stihla získat hraním). Díky akcím a rozhovorům a tomu, jak je zvládne se ji procenta buď zvedají, stagnují, nebo v případě úplné nemožnosti či nepřítomnosti snižují.
POZOR! soutěžící může na žádost prince přijít o všechny body zkrátka pro to, že mu není sympatická, a jet tak domů. Tím dáváme jasně najevo, že vás to nezachrání, když budete na všech akcích excelovat ale princovi se nebudete líbit - HLAVNÍ VOLBA JE NA NĚM. Bez rozhovoru v jídelně, kde princ povinně mluví se všemi soutěžícími, můžete jet rovnou domů. Bez téhle části seznámení nemůžete vyhrát a princ ani nemůže zjistit, jestli jste jeho typ nebo ne.

Aktivita a hra před volbou do Selekce - až 5b za každou hru (záleží na kvalitě a délce postů)

Za rozhovor po salónu můžete získat max 10b

Za focení pak max 5b

Za účast u učení a zapojování se až 10b

Za povinný rozhovor s princem max 20b které dává princ, nebo můžete o všechny přijít.

Rozhovor s moderátorem před kamerami max 10b

Po té vás přijede navštívit rodina, která pokud udělá dobrý dojem vám může vynést až dalších 5b

Za vítání vážených hostů pozvaných na hrad a za získání jejich sympatii až 10b

Příprava akce vám může vynést až 15b

Za romantické focení spolu s princem, které bude určeno pro hlasování v anketě až 10b

Výsledek ankety dívce s nejvíce hlasy max 15b

Po té souzení vinných kde budete muset ukázat buď stránku sebezapření nebo soucitu až 10b (hrajte podle charakteru postavy, ne aby jste dostali body)

Pak účast u natáčení Illejských správ a chování při nich až 5-15b

Porušování pravidel až -20b

Nedodržování popisu postavy až -35b

Oblečení od služek/stylistek vám může přinést až 20b (za nedostatek kostýmů se neubírá, jen nic nezískáte) 

A body princovi sympatie která vám ani nemusí být známá - (maximální hranice neurčena)

UPOZORŇUJEME že v Selekci nesmíte být chyceni při jakékoliv sabotáži své konkurentky či provádění nějaké fyzické ujmi na její osobu. Počítá se i pomlouvání své protihráčky. Nesmíte se snažit zkazit jejich šance na výhru, starejte se o tu svoji. -V tom případě je jen na princi, jestli vás ze soutěže vyloučí a pošle domů nebo ponechá v paláci.   (Opakujeme, nesmíte být chyceni nebo viděni)

Po té už je jen slavnostní vyhlášení na kterém budou všechny zbylé účastnice a kde si princ vybere budoucí královnu celé Illeji. 
 

 

 

 

Podrobnosti či změny budou hlášené a zaznamenané zde: